KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15407298

nr 1540 7298

Akvarell

C Hultberg. Signerad, daterad 84, stuga, 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 30x38, akvarell

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 maj 2023
kl 19:39:51

15/5 19:34:14 1      Vinnande bud